JENNIFER-LAWRENCE.PL » Polska strona poświęcona Jennifer Lawrence.
 

570
04/03/2017: Nominacje do Saturn Awards 2017
Post dodany przez JLawTeam | Kategorie: Film, Jennifer, Nominacja, Passengers, X-Men: Apocalypse | Skomentuj (0)

Dwie najnowsze produkcje Jennifer doczekały się kolejnych nominacji do nagród filmowych – tym razem do Saturn Awards 2017. „Pasażerowie” otrzymali łącznie 5 nominacji w tym dla najlepszej aktorki, aktora, filmu, scenografii i muzyki, natomiast „X-Men: Apocalypse” ma szansę zdobycia statuetek za najlepszą adaptację komiksu, najlepszego reżysera oraz charakteryzacje. Poniżej możecie zobaczyć pełną listę wszystkich nominowanych w tych kategoriach. Zwycięzców 43 edycji nagród Saturn poznamy 28 czerwca.

Nominacje dla „Passengers”

Najlepszy film Science Fiction:
„Nowy początek” (Paramount)
„Dzień niepodległości: Odrodzenie” (20th Century Fox)
„Midnight Special” (Warner Bros.)
„Pasażerowie” (Sony)
“Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie” (Lucasfilm / Walt Disney Studios)
„Star Trek: W nieznane” (Paramount)

Najlepsza aktorka w filmie
Amy Adams “Nowy początek” (Paramount)
Emily Blunt “Dziewczyna z pociągu” (Universal)
Taraji P. Henson “Ukryte działania” (20th Century Fox)
Jennifer Lawrence “Pasażerowie” (Sony)
Felicity Jones “Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie” (Lucasfilm / Walt Disney Studios)
Narges Rashidi “Under the Shadow” (Vertical Entertainment)
Mary Elizabeth Winstead “10 Cloverfield Lane” (Paramount)

Najlepszy aktor w filmie:
Chris Evans „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” (Marvel / Walt Disney Studios)
Benedict Cumberbatch “Doktor Strange” (Marvel / Walt Disney Studios)
Chris Pratt “Pasażerowie” (Sony)
Ryan Reynolds “Deadpool” (20th Century Fox)
Mark Rylance “The BFG: Bardzo fajny gigant” (Walt Disney Studios)
Chris Pine “Star Trek: W nieznane” (Paramount)
Matthew McConaughey “Gold” (The Weinstein Company)

Najlepsza scenografia w filmie:
Rick Carter, Robert Stromberg “The BFG: Bardzo fajny gigant” (Walt Disney Studios)
Doug Chiang, Neil Lamont “Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie” (Lucasfilm / Walt Disney Studios)
Stuart Craig “Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” (Warner Bros.)
Guy Hendrix Dyas “Pasażerowie” (Sony)
Owen Paterson “Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” (Marvel / Walt Disney Studios)
Charles Wood “Doktor Strange” (Marvel / Walt Disney Studios)

Najlepsza muzyka filmowa:
Michael Giacchino “Doktor Strange” (Marvel / Walt Disney Studios)
Michael Giacchino “Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie” (Lucasfilm / Walt Disney Studios)
James Newton Howard “Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” (Warner Bros.)
Justin Hurwitz “La La Land” (Lionsgate)
Thomas Newman “Pasażerowie” (Sony)
John Williams“The BFG: Bardzo fajny gigant” (Walt Disney Studios)

Nominacje dla „X-Men: Apocalypse”

Najlepsza adaptacja komiksu:
„Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” (Warner Bros.)
“Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” (Marvel / Walt Disney Studios)
„Deadpool” (20th Century Fox)
„Doktor Strange” (Marvel / Walt Disney Studios)
„Legion samobójców” (Warner Bros.)
„X-Men: Apocalypse” (20th Century Fox)

Najlepszy reżyser
Scott Derrickson “Doktor Strange” (Marvel / Walt Disney Studios)
Gareth Edwards “Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie” (Lucasfilm / Walt Disney Studios)
Jon Favreau “Księga dżungli” (Walt Disney Studios)
Anthony Russo, Joe Russo “Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” (Marvel / Walt Disney Studios)
Bryan Singer “X-Men: Apocalypse” (20th Century Fox)
Steven Spielberg “The BFG: Bardzo fajny gigant” (Walt Disney Studios)
Denis Villeneuve “Nowy początek” (Paramount)

Najlepsza charakteryzacja:
Jeremy Whitewood “Doktor Strange” (Marvel / Walt Disney Studios)
Nicky Knowles “Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” (Warner Bros.)
Amy Byrne “Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie” (Lucasfilm / Walt Disney Studios)
Monica Huppert, Joel Harlow “Star Trek: W nieznane” (Paramount)
Allan Apone, Jo-Ann MacNeil, Marta Roggero “Legion samogójców” (Warner Bros.)
Charles Carter, Rita Ciccozzi, Rosalina Da Silva “X-Men: Apocalypse” (20th Century Fox)


NAPISZ KOMENTARZ:

Theme made by Aloha From Nowhere.