JENNIFER-LAWRENCE.PL & JLAWRENCE.PL » Twoje ulubione polskie źródło informacji poświęcone Jennifer Lawrence » Nadchodzące produkcje
 16 Paź 2017
    Nadchodzące produkcje
    Categories: no Comments /
wyglad

tumblr_ovuhb86Xzo1t9x67ao6_540
Tytuł: „mother!”
Premiera: 5 września (świat), 3 listopada (Polska)
Reżyser: Darren Aronofsky
Rola: Matka
Fabuła: Ona (Jennifer Lawrence) i on (Javier Bardem) wiodą z pozoru idylliczne życie w odosobnionym raju. Ich związek zostaje jednak poddany testowi, kiedy mężczyzna (Ed Harris) i kobieta (Michelle Pfeiffer), niezaproszeni, pojawią się w ich domu.
Odpowiedź na pukanie do drzwi przerwie spokojną egzystencję obojga. Ale do drzwi zapuka więcej gości. Matka będzie zmuszona zweryfikować wszystko, co wie o miłości, oddaniu i poświęceniu. (źrodło)


tumblr_owb5sc0Gbq1t9x67ao8_540
Tytuł: „Czerwona jaskółka” (pl), „Red Saprrow” (ang)
Premiera: 2 marca 2018 (świat)
Reżyser: Francis Lawrence
Rola: Dominika Egorova
Fabuła: Ekranizacja bestsellerowej książki byłego agenta CIA Jasona Matthewsa. Dominika Egorova (Jennifer Lawrence) zmuszona zostaje do przyjęcia roli „jaskółki”, specjalnie szkolonej uwodzicielki na usługach rosyjskich służb specjalnych. Uczy się używać swego ciała jako broni i robi wszystko, by nie utracić własnego „ja” w trakcie szkolenia, które zaprzecza godności człowieka. Udaje jej się stawić czoło niesprawiedliwemu systemowi i staje się bezcennym nabytkiem dla swych przełożonych. Jej pierwszym celem okazuje się Nate Nash (Joel Edgerton), agent CIA, który prowadzi ściśle tajną infiltrację rosyjskiego wywiadu. Dwoje młodych agentów wpada w pułapkę namiętności i kłamstw, która zagraża ich przyszłości, międzynarodowym sojuszom i bezpieczeństwu obu mocarstw. (źródło)


giphy
Tytuł: „X-Men: Dark Pheonix”
Premiera: 7 czerwca 2019 (świat)
Reżyser: Simon Kinberg
Rola: Raven Darkholme / Mystique
Fabuła: Inspirowana komiksem „The Dark Phoenix Saga”.


Tytuł: It’s What I Do
Premiera: Nieznana
Reżyser: Steven Spielberg
Rola: Lynsey Addario
Fabuła: Film biograficzny o życiu fotoreporterki wojennej, Lynsey Addario.
Pozostałe informacje: Film powstanie w oparciu o książkę Addario, „To, co robię: Życie fotografa miłości i wojny”
Aktualizacja: Jennifer wycofała się z tego projektu po rezygnacji Stevena Spielberga.


Tytuł: Nieznany
Premiera: Nieznana
Reżyser: Nieznany
Rola: Nieznana, współautor scenariusza
Fabuła: Komedia o dwóch siostrach.
Pozostałe informacje: U boku Jennifer zagra Amy Schumer. Obie gwiazdy wspólnie stworzyły scenariusz produkcji.


Tytuł: Bad Blood
Premiera: Nieznana
Reżyser: Adam McKay
Rola: Elizabeth Holmes, producent
Fabuła: Film inspirowany życiem Elizabeth Holmes,  właścicielki firmy specjalizującej się w pobieraniu krwi. Obecnie kobieta jest oskarżona w sprawie własnej działalności – grozi jej zamknięcie a agencje federalne USA i prokuratura prowadzą śledztwo w tej sprawie.


Tytuł: Marita
Premiera: Nieznana
Reżyser: Nieznany
Rola: Marita Lorenz
Fabuła: Film skoncentruje się na poznaniu i rozpoczęciu romansu Marity z kubiańskim przywódcą Fidel Castro w 1959 roku, gdy kobieta miała 19 lat. Gdy Lorenz zaszła w ciążę, Catro nakazał jej usunąć dziecko. Wkrótce Marita opuściła Kubę i dołączyła do antykomunistów Stanów Zjednoczonych, gdzie została rekrutowana przez CIA do misji zamachu na Fidela Catro.
W późniejszym życiu kobieta zaczęła romansować z dyktatorem Wenezueli Marcosem Pérezem Jímenezem, któremu urodziła córkę. Twierdzi się, że mogła być zamieszana w zamachu na John’a Kennedy’ego i szpiegowała dla FBI.


Tytuł: Zelda
Premiera: Nieznana
Reżyser: Ron Howard
Rola: Zelda Fitzgerald
Fabuła: Fabuła filmu skupi się na małżeństwie Zeldy z autorem „Wielkiego Gatsby’ego„, Fransicem Scottem Fitzgeraldem. Para poznała się w 1918 roku i po sukcesie pierwszej powieści pisarza stali się ulubieńcami prasy. Mimo wielkiej młodzieńczej miłości, ich związek był bardzo burzliwy. Oboje mieli skłonność do alkoholu, co powodowało częste kłótnie. Mężczyzna wykorzystywał w swoich powieściach prywatny dziennik Zeldy, a kobieta przeżywała objawy choroby psychicznej. Niestabilny charakter, zazdrość, wzajemne upokorzenia doprowadziły do rozpadu związku.
Pozostałe informacje: Scenariusz filmu inspirowany jest bestsellerową książką Nancy Milford „Zelda. Wielka Miłość F. Scotta Fitzgeralda”


Tytuł: Project Delirium
Premiera: Nieznana
Reżyser: Jennifer Lawrence
Rola: reżyser
Fabuła: Film będzie komedią opartą na artykule o eksperymencie kwasu, który skończył się bardzo źle.
Pozostałe informacje: Artykuł, który będzie inspiracją do fabuły filmu napisał w 2012 roku Raffi Khatchadorian na łamach New Yorkera pod tytułem „Operation Delirium”.